Комплет инбуси долги 950/9 Hex 1,5-10mm 9 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,100 ден 1,390 ден

Има Залиха

EAN: 401328810480 SKU: 5022086001 Категории: ,

Опис

Сет од 9 долги шестоаголни имбус  клучеви во ПВЦ држач

BlackLaser заштита на површината од надворешни влијанија.

Димензии: 1,5х90мм 2,0х100мм 2,5х112мм 3,0х126мм 4,0х140мм 5,0х160мм 6,0х180мм 8,0х200мм 10,0х219мм

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.298 кг
Димензии(пакет) 20 × 10.8 × 3.8 cm
Бренд