Комплет клешти 1000V VDE 4 пар MaxSteel

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,790 ден

Нема Залиха

EAN: 3253564844895 SKU: 4-84-489 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.89 кг
Димензии(пакет) 30 × 3.5 × 25.5 cm
Бренд