Комплет столарски длета 6/12/18/25mm 4 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,090 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560161309 SKU: 0-16-130 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.43 кг
Димензии(пакет) 31 × 24 × 5 cm
Бренд