Круна за бетон 68mm SDS MAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,390 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048013748 SKU: DT6762-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.76 кг
Димензии(пакет) 10.9 × 8 × 7.4 cm
Бренд