Лист за пила лисичја опашка дрво 203mm 5/1 XTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048088586 SKU: DT2408L-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Бренд