Лист за пила лисичја опашка метал 203mm 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

890 ден

Има Залиха

EAN: 5035048033333 SKU: DT2353-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.13 кг
Димензии(пакет) 27.5 × 4.6 × 1.8 cm
Бренд