Лист за пила лисичја опашка метал 305mm 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,190 ден

Има Залиха

EAN: 5035048033357 SKU: DT2355-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.19 кг
Димензии(пакет) 4.7 × 38 × 1.4 cm
Бренд