Лист за убодна пила Т фин сек

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

369 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060827 SKU: DT2074-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.024 кг
Димензии 17 × 0.5 × 7.3 cm
Бренд