Магнетен држач 60mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

180 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048372593 SKU: STA61401-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.04 кг
Димензии(пакет) 5.5 × 14.5 × 2 cm
Бренд