Метро 5m 19mm Tylon

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

450 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560306960 SKU: 0-30-696 Категории: ,

Опис

Метро долго 5m и 19mm ширина.

Компактно и ергономско метро лесно за користење. Мерната лента е обложено со Tylon што дава подобра отпорност и заштита од корозија и има мат завршен слој за намалување на отсјајот. Куќиштето е изработено од 2 материјали за поудобно ракување. Крајната кука со 3 нитни го намалува ризикот од кршење. Мерната лента е обележана во центиметри и инчи.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.22 кг
Димензии(пакет) 14.5 × 8.8 × 3.7 cm
Бренд

STANLEY