Ножеви пар за струг-ренде 82mm TCT/HM

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Има Залиха

EAN: 5035048368695 SKU: STA35007-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.03 кг
Димензии(пакет) 7.2 × 17 × 0.4 cm
Бренд