Ножици за лим леви FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден

Има Залиха

EAN: 3253562145673 SKU: 2-14-567 Категорија:

Опис

Рачки изработени од двокомпонентен материјал за удобност и лесно ракување. Дупла опрега на стегање за поголема моќност при сечењето. Изработени од лиена легура за цврстина и долготрајност. Опремени со копче за заклучување и назабени краеви на сечилото против пролизгување. Погодни за сечење алуминиум, лим, пластика, кожа и бакар.
Овој производ е компатибилен или ги надминува ANSI стандардите за перформанси и издржливост.
Должина 250mm, за лево сечење
Капацитет на сечење на средно тврдо железо 0.7 – 1.2mm
Боја – црвена

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.45 кг
Димензии(пакет) 7.4 × 2.5 × 29 cm
Бренд