Пила за трачна DW738/739 6mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048025574 SKU: DT8483-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.151 кг
Димензии(пакет) 27.3 × 24.5 × 4.2 cm
Бренд