Пила за циркулар 250×30 24 TCG EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,790 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048057322 SKU: DT4202-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.7 кг
Димензии(пакет) 31.6 × 28.2 × 1.3 cm
Бренд