Комплет клучеви комби. со крцкало 8-19mm 6 пар

Категорија SKU: 4-91-444

5,490.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.904 кг
Димензии (пакет) 20.4 × 5.5 × 20 cm
Бренд

EAN: 3253564914444