Пневматска хевталка и шајкарка 2 во 1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден 13,190 ден

Има Залиха

EAN: 5902013959069 SKU: DPSB2IN1-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.18 кг
Димензии(пакет) 33 × 8 × 29.5 cm
Платформа

Бренд