Постоље трипод 44-119cm Навој 5/8 ‘’-1/4” алу.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,890 ден

Има Залиха

EAN: 3253561772016 SKU: 1-77-201 Категорија:

Опис

Универзален сталак за ласери и фотоапарати со прифат од 1/4″. Лесна алуминиумска изработка со затегачи за продолжување и фиксирање на ногарките. Содржи и либела за помош при нивелирање на сталакот. Ротирачка рачка за подесување на висината и подвижна рачка за вртење и аголно подесување.
Прилагодлива висина 54 – 154cm
Склопена должина 47cm
Прихват 1/4″

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.19 кг
Димензии(пакет) 59 × 11.5 × 11 cm
Бренд