Правосмукалка 54V FLEXVOLT без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,990 ден 49,990 ден

Нема Залиха

SKU: DCV586MN-XJ Категорија:

Опис

Моќна батериска FLEXVOLT правосмукалка со 2000W мотор без четкици два самотресечки филтри кои се чистат на 30 секунди може да се користи и за мокро и суво со црево долго 2,4 метри.Одговара со TSTAK куферите и има можност да се поврзе со Wi-fi со машини кои ја имаат подршката или пак до далечинско да се активира.

Дополнителни Информации

Платформа

Технологија

Бренд