Рачно длето за дрво 30x160mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253562163943 SKU: 2-16-394 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.241 кг
Димензии(пакет) 35.1 × 3 × 5 cm
Бренд