Резервни ножиња за скалпел трапезни CARBIDE 5 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

260 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560118006 SKU: 0-11-800 Категории: ,

Опис

Резервни ножиња за скалпел трапезни x5 парчиња.

Ласерски изработени рабови од CARBIDE за поиздржливо сечило. Челичната конструкција овозможува флексибилност што спречува кршење. Поостриот и подолготраен раб на сечилото овозможува подолго трајна работа, односно помалку време потрошено за менување на сечилата.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.03 кг
Димензии(пакет) 15 × 4.8 × 0.3 cm
Бренд

STANLEY