Резервни ножиња за скалпер 18mm 5 пар Tungsten

Категорија SKU: STHT0-11818

290.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.05 кг
Димензии (пакет) 17.8 × 4.8 × 1.1 cm
Бренд

EAN: 3253560118181