Сет 18V 3x5Ah батерии и полнач

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048640678 SKU: DCB115P3-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.75 кг
Димензии(пакет) 18 × 15.5 × 21.5 cm
Платформа

Бренд