Сет 5 Убодни пили за дрво/метал HCS/HSS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

370 ден

Има Залиха

EAN: 5035048368558 SKU: STA27030-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.04 кг
Димензии(пакет) 12.4 × 17 × 0.5 cm
Бренд