Столарска стега метална 1500mm PRO L Heavy-Duty

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,399 ден

Нема Залиха

EAN: 5706915035797 SKU: 10503579 Категорија:

Дополнителни Информации

Бренд