Столарска стега FATMAKS 150mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560832346 SKU: FMHT0-83234 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.586 кг
Димензии(пакет) 32.6 × 3.9 × 21.5 cm
Бренд