Шајки за хевталица 280-50R 2.2M

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,990 ден

Има Залиха

EAN: 5902013950752 SKU: DNW28R50E Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.7 кг
Димензии(пакет) 25.4 × 20 × 9.6 cm
Бренд