12/18V Радио Bluetooth без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден 29,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Радио со напон 12/18V и Bluetooth конекција, без опрема.

Радиото работи на 12V/18V и 18/54V XR FLEXVOLT батерии. Компактно и надградено за звук со голема јачина и Bluetooth конекција што дозволува да го контролирате преку вашиот мобилен уред. Издржлива конструкција со надворешна рамка за заштита од паѓање. Излез за полнење преку USB на наизменична и еднонасочна струја.