18V вибр. дупчалка/одвртувач FVA без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 3
Максимален вртежен момент 126 Nm
Број на вртежи 0-450/1300/2000 rpm
Број на удари 38250 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 55 mm
Макс. дупчење во метал 15 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.61 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 213 mm
Висина 208 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048742945 SKU: DCD999NT-XJ Категории: ,

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V FVA без опремa во куфер.

Алатот поседува технологија FLEXVOLT ADVTANGE: користи интелигентна електроника која ја препознава видот на батеријата која се користи и ја зголемува моќноста и вртежниот момент кога користите FLEXVOLT батерија.

Дупчалката има 51% повеќе енергија при користење на батерија FLEXVOLT 9Ah во споредба со батерија од 18V 5Ah, односно 42% повеќе енергија при користење на батерија FLEXVOLT 6Ah во споредба со батерија од 18V 5Ah.

Електронска спојка со прилагодлива контрола на вртежен момент во 11 позиции за оптимизирана прецизност при работа. Поседува LED осветлување за подобрена видливост во темни простории.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.63 кг
Димензии(пакет) 43.7 × 34.9 × 12.8 cm
Платформа

Технологија

Бренд