18V Глодалка-фреза без опрема во куфер TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

28,490 ден 37,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Број на вртежи 16000-25500 rpm
Големина на чаура 8 mm
Длабина на потопување 55 rpm
Максимална големина на глодало 30 mm

Опис

Глодалка-фреза со напон 18V и големина на чаура 8mm. Доаѓа во куфер без опрема.

Мотор без четкици Brushless кој обезбедува подолго време на работа и одлични перформанси. Се одликува со контрола на променлива брзина и се испорачува со држач на телото за фино прилагодување на висината за врвна разновидност во апликациите.

Ергономскиот дизајн со мала тежина ја зголемува леснотијата на користење и удобноста на корисникот. Двојните LED светла вградени во алуминиумското куќиште помагаат да се осветли работното парче и да се обезбеди супериорна видливост.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.45 кг
Димензии(пакет) 44 × 29 × 33 cm
Платформа

Бренд