18V Повеќенаменски одвртувач без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини / /
Максимален вртежен момент 34/11 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво / mm
Макс. дупчење во метал / mm
Капацитет на стезна глава 6.15 mm
Тежина 1.3 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 255 mm
Висина 205 mm
Ширина / mm
EAN: 5035048654811 SKU: DCF622N-XJ Категории: ,

Опис

Повеќенаменски одвртувач со напон 18V, без опрема.

Моќен мотор без четкици со висок вртежен момент од 2000rpm за ефикасно и ефективно монтирање на метални покриви и апликации од лим. Цврст и издржлив дизајн со ергономски дизајнирана гумена рачка која овозможува висока удобност и сигурност при работа.

Опција за заклучување што овозможува работење без постојано притискање на прекинувачот. Компактибилен за работење во мали простории.

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд