18V Ротациска ексцентар брусилка без опрема во куфер TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,240 ден 18,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Пречник на ексцентар 2,6 mm
Број на осцилации во минута 8000-12000 opm
Големина на брусна хартија 125 mm
Дијаметар на папуча 125 mm

Опис

Ротациска ексцентар брусилка со напон 18V и дијаметар на папуча од 125mm. Доаѓа во куфер без опрема.

Мотор без четкици Brushless кој обезбедува поголема моќност и подолго време на работа за да ги завршите сите зададени работни задачи. Пречникот на орбитата од 2,6mm и променливата брзина обезбедуваат висока контрола при работа на сите апликации.

Ергономскиот дизајн и ниските вибрации обезбедуваат продолжена употреба без замор на корисникот, а вградениот приклучок за прашина овозможува дирекно поврзување на индустриски правосмукалки.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.02 кг
Димензии(пакет) 44 × 33 × 15.5 cm
Платформа

Бренд