18V Сет ласер ротациски црвен 45m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

99,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 30m +/- 3 mm
Прецизност на работен опсег / mm
Број на ласерски снопови / /
Поставеност на сноповите 360 °
Видливост во внатрешни простории 45-450 m
Работен опсег со детектор до 45-450 m
Ниво на самонивелирање +/- 5 °
Наклон по X и Y оска / °
Приклучок на трипод  5/8
Напојување тип 18 V
Тежина 7.25 Kg
Должина / mm
Висина / mm
EAN: 5054905025175 SKU: DCK374D1R-QW Категории: ,

Опис

Сет ласер ротациски со црвен зрак и максимален работен опсег од 45м/450м со детектор.

Целосно автоматски хоризонтално и вертикално самонивелирачки ласер +/- 5° . Постигнува точност од +/- 3мм на 30 метри. Сетот вклучува: ротирачки ласер, батерија од 18V 2Ah, детектор, држач за детектор, полнач, очила, професионален статив трипод, магнетна карта, куфер, летва метро.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 17.84 кг
Димензии(пакет) 46 × 36 × 163 cm
Платформа

Бренд