18V Убодна пила 135mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

21,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 0-3200 spm
Висина на движење 26 mm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 135 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до 110 mm
Сечење на обоени метали до 25 mm
Тежина 2.1 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 210 mm
Висина 160 mm
Ширина 45 mm
EAN: 5035048705711 SKU: DCS334N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.7 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 20.8 × 12 cm
Платформа

Бренд