18V Батериска правосмукалка за домашни миленици 4 во 1, 1x2Ah

12,990.00 ден 15,390.00 ден

На залиха

Опис

18V Батериска правосмукалка 4 во 1 со батерија 2Ah POWERSERIES Extreme™

Оваа моќна и универзална правосмуклака ќе ви овозможи работење и до 55min со едно полнење на батеријата. Има интегриран ролер за детално чистење и собирање на влкана со дизајн кој гарантира помалку од 5% заплеткани влакна и до 70% поголем капацитет за собирање на отпадоци од вашите теписи и подови. Совршен е за семејства кои чуваат домашни миленичиња бидејќи со дополнителната четка pet brush со леснотија ќе ги соберете и нај тврдоглавите влакна низ домот. Правосмукалката има 3 електронски брзини погодни за различни околности и потреби низ домот. Користете ја третата брзина за вашите теписи и кога имате потреба за нај детално собирање и чистење. Со транспарентниот сад за собирање на прашина кој воедно и лесно се празни со еден потег ќе се ослободите од отпадот без да ги извалкате рацете. Оваа правосмукалка е дел од POWERCONNECT 18V платформата и батеријата е компатибилна си сите BLACK+DECKER апарати и алати од серијата. Погледенете го видеото за по детална презентација.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.889 кг
Димензии (пакет) 70.3 × 31.5 × 15.5 cm
Платформа

,

Бренд

EAN: 5035048715505