18V Ласер 3x360 зелен сноп 40m 1x2Ah

Категорија SKU: DCLE34031D1-QW

41,990.00 ден 49,990.00 ден

На залиха

Опис

Запознајте го нашиот 3 x 360° повеќелиниски ласер со зелен сноп со целосна компатибилност со батеријата низ сериите на електрични алати 18V XR. Овој ласер испорачува извонреден работен опсег од 40 метри (до 100 метри со детектор*) со водечка технологија за зелени зраци во класата, што ви дава извонредна видливост при работа и на посветли места. Прецизност од +/- 3 mm на 10.

Вклучува
(1) Полнач за батерии
(1) Торба за носење
(1) Држач за монтирање на ѕид
(1) 2Ah батерија

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.675 кг
Димензии (пакет) 36 × 27.8 × 14.4 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048749616