18V LED ламба 1500LM без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Тип на светилка LED
Силина на светлината 1500 lumen
Ниво на заштита 54 IP
Должина 155 mm
Висина 250 mm
EAN: 5035048553824 SKU: DCL043-XJ Категории: ,

Опис

LED ламба со напон 18V која доаѓа без опрема.

Цврст и издржлив дизајн оценет со IP54. LED SPOTLIGHT со висока моќност обезбедува фокусирачки зрак со висок интензитет. Достигнува максимална излезна моќност од 1500 лумени и над 10 часа работа со батерија од 5Ah

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.86 кг
Димензии(пакет) 23 × 16 × 9.5 cm
Платформа

Бренд