Аку. Одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm

Категорија SKU: CS3652LC-QW

2.390,00 ден

Нема на залиха

Опис

Средете ги работите дома со Li-Ion одвртувачот на BLACK+DECKER. Со вртежен момент од 5.5Nm и 180rpm, секоја домашна задача ќе ја завршите брзо и со леснотија. ЛЕД светлото ви овозможува работа во темни места а батеријата останува наполнета и до 18 месеци, што значи дека секогаш сте спремни за вашиот следен проект. Доаѓа со аголен адаптер за аголно завртување на не достапни места, полнач за батеријата и бит одвртувач H4.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,712 кг
Димензии (пакет) 17,4 × 5,8 × 15 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048556900