18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 2x2.5Ah, куфер

Категорија SKU: BCD003ME2K-QW

13,490.00 ден

Нема на залиха

Опис

Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во куфер со 2×2.5Ah батерии и полнач како и метален футер.

Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината. Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба. Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.82 кг
Димензии (пакет) 30.3 × 29.8 × 10.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048709153