3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah Црна

Категорија SKU: NVC115BJL-QW

2,790.00 ден

На залиха

Опис

Правосмукалка за домаќинство со напон од 3,6V и батерија од 1,5Ah за моќна и ефикасна работа која е секогаш подготвена за вшмукување.

Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар 325ml и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

Со полна батерија може да работите до 11 минути, без губење на моќноста.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.84 кг
Димензии (пакет) 40 × 13.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048713662