Правосмукалка 700W 2L

Категорија SKU: BXVML700E

7,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Правосмукалка со влезна моќност од 700W и капацитет на сад 2L кој овозможува темелно чистење на вашиот дом на лесен и удобен начин.

Лесна за користење со ергономски дизајн кој автоматски го намотува кабелот со должина од 5 метри. Благодарение на циклонската турбо функција на правосмукалката, таа обезбедува највисоки перформанси со моќност на вшмукување 16 kPa, HEPA филтер за воздух без кеси. Капацитетот на корпата од 2L се празни лесно и брзо, без да мора да менувате кеси. Долга телескопска метална цевка за дополнителна варијабилност и универзална употреба со максимална удобност. Тежината на правосмукалката е 6.4kg.

 

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406480001