3.6V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah

1,490.00 ден 2,290.00 ден

На залиха

Опис

Правосмукалка за домаќинство со напон од 3,6V и батерија од 1,5Ah за моќна и ефикасна работа која е секогаш подготвена за вшмукување.

Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.84 кг
Димензии (пакет) 40 × 13.5 × 12.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048697955