54V Режач за ѕидови FLEXVOLT без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

43,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Дијаметар на пила 125 mm
Прифат на пилата 22,2 mm
Број на вртежи 9000 rpm
Длабочина на сечење 32 mm
Ширина на сечење 35 mm
Тежина со батерија 4,8 kg
EAN: 5035048705438 SKU: DCG200NT-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.75 кг
Димензии(пакет) 42.8 × 29.2 × 34 cm
Платформа

Технологија

Бренд