54V XR Мешалка за боја и лепак, 5 брзини, без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

36,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Механички брзини 5
Максимален вртежен момент 50 Nm
Број на вртежи 250/350/450/600/700 rpm
Прифат на алат M14
Тежина 5.8 Kg
Должина / mm
Висина / mm

 

EAN: 5035048668412 SKU: DCD240N-XJ Категории: ,

Опис

Мешалка за боја и лепак со напон 54V FLEXVOLT и 5 нивоа на работа, доаѓа без опрема.

Мотор без четкици 54V за продолжено време на работа, дизајн со двојна рачка и 5 поставки за брзина за зголемена контрола при мешање на различни материјали. Прв 54V безжичен миксер во светот со моќност како на кабел, идеален за апликации за мешање на лице место. Цврстата метална конструкција на куќиштето овозможува заштита од удари и падови.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 8.525 кг
Димензии(пакет) 64.4 × 45.6 × 24.3 cm
Платформа

Технологија

Бренд