54V XR Мешалка за боја и лепак, 5 брзини, без опрема

Напон на батерија:54 V
Капацитет на батерија:9 Ah
Механички брзини:5
Број на вртежи:250/350/450/600/700 rpm
Прифат на алат:М14 "
Макс. дијаметар на мешалка:160 mm
Тежина:5.1 Kg
Тежина со батерија:5.8 Kg

36,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Мешалка за боја и лепак со напон 54V FLEXVOLT и 5 нивоа на работа, доаѓа без опрема.

Мотор без четкици 54V за продолжено време на работа, дизајн со двојна рачка и 5 поставки за брзина за зголемена контрола при мешање на различни материјали. Прв 54V безжичен миксер во светот со моќност како на кабел, идеален за апликации за мешање на лице место. Цврстата метална конструкција на куќиштето овозможува заштита од удари и падови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 8.525 кг
Димензии (пакет) 64.4 × 45.6 × 24.3 cm
Платформа

Технологија

Бренд

EAN: 5035048668412