Аку. ударен одвртувач 18V 4Ah 1/2

Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:4 Ah
Број на вртежи:2300 rpm
Број на удари:2700 bmp
Прифат на алат:1/2 "

26,990.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.96 кг
Димензии (пакет) 39.5 × 26 × 11.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048390634