Апарат за пуканки 1100W

1,990.00 ден 2,190.00 ден

На залиха

Опис

Апарат за пуканки со влезна моќност од 1100W, на кој потребни му се 3 минути за да ги зготви пуканките.

Благодарение на неговиот систем за готвење со топол воздух, можете да зготвите здрави пуканки без масло, вештачки ароми, заситени масти, конзерванси или соли. Со апаратот за пуканки лесно и брзо ќе ти зготвите истите, а кога ќе се разлади садот пребришете го само со влажна крпа.

Дополнителни информации

Платформа

Бренд

EAN: 8432406680104