Блендер 350W

1.990,00 ден 2.690,00 ден

На залиха

Опис

Блендер со влезна моќност од 350W и едно ниво на работа, со димензии 21x15x24cm и тежина 1,6kg.

Содржи 2 преносливи чаши со капацитет од 600ml, без BPA. Чашите имаат херметички капачиња за затворање и сигурен транспорт. Поседува 4 сечила од нерѓосувачки челик идеални за дробење на секаков вид овошје и зеленчук, кои се остранливи за брзо и лесно чистење. Гумени нелизгачки ногарки за висока стабилност. Ергономски дизајн со LED индикатор и делови кои можат да се перат во машина за миење садови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,6 кг
Димензии (пакет) 16 × 22 × 25 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406120037