Дигитално XR радио DAB + FM 12-18V

Категорија SKU: DCR020-QW

16.990,00 ден

Нема на залиха

Опис

Батериско радио кои ги подржува сите типови на батерии со усб влез и Аux влез

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,16 кг
Димензии (пакет) 25 × 18,5 × 25,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048459256