Аку. комбиниран чекан SDS-Plus 18V 2.6J 4Ah TSTAK

Категорија SKU: DCH133M1-QW
Напон на батерија:18 V
Капацитет на батерија:4 Ah
Ударна енергија:2.6 J
Број на вртежи:1550 rpm
Број на удари:5500 bmp
Макс. дупчење во бетон:26 mm
Макс. дупчење со круна:50 mm
Макс. дупчење во дрво:30 mm
Макс. дупчење во метал:13 mm
Прифат на стезна глава:SDS+
Тежина со батерија:2.9 Kg
Должина:385 cm
Ширина:85 cm
Висина:160 cm

25,990.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4.89 кг
Димензии (пакет) 44 × 35.3 × 12.8 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048664599