Електрична шајкарка 15-32mm

Категорија SKU: 6-TRE650

4.490,00 ден 5.390,00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,73 кг
Димензии (пакет) 30 × 10,5 × 30 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253566055855